top of page

Spoznaj Zuzanu

Moja Vízia

Som presvedčená, že všetko začína v našej mysli a svoj život si vytvárame často nevedome svojimi myšlienkami.Preto svojim klientom pomáham meniť seba, svoje telo, návyky a životný štýl tak aby si uvedomovali prepojenie tela a mysle, postupne začali preberať zodpovednosť za svoje myšlienky, za svoj život. Krok po kroku vediem tých, ktorí chcú žiť vedomý život,meniť návyky, cvičiť a byť fyzicky aktívni a dopracovať sa k zmene ktorú si želajú.

_MG_8026 copy.jpg

Certifikovaný fitness tréner 
Osobný tréner

Ako úspešná a zanietená športovkyňa aktívne súťažiaca vo fitness spájam svoje vedomosti z psychológie a štúdia na zdravotníckej univerzite s vedomosťami a zručnosťami v športe a poskytujem komplexný program klientom, ktorý zahŕňa:

- osobné a online tréningy
- poradenstvo v stravovaní a celkovej zmene životného štýlu
- mentálne poradenstvo ako poradca v oblasti osobného rozvoja
- vedenie pretekárok v príprave na fitness súťaže

Moje meno tvoria moje úspechy.

Začiatky môjho súťaženia siahajú do roku 2015 vtedy ešte za Slovenskú asociáciu naturálnej kulturistiky, kde som okrem iných úspechov, získala tituly

majsterky Európy, sveta  a víťazstvo na Naturálnej Olympii v Las Vegas.

Aktuálne som reprezentantkou Slovenska, 5 rokov v Štátnom zväze fitness kulturistiky a silového trojboja v kategórii masters bikini fitness.

Ďalšie úspechy:

Som dvojnásobná majsterka Slovenska,

víťazka niekoľkých Slovenských pohárových súťaži,

Bronzová na Majstrovstvách Európy IFBB,

víťazka medzinárodnej Miss Universe v Prahe, víťazka IFBB Just Clear Cup Budapest, bronzová na IFBB Diamond Cup Praha a Budapesť.

AAD_2522.JPG
bottom of page