top of page

Viac o FoxFit

IMG_6951 copy.jpg

Ultimátny spôsob, ako zmeniť svoj život

Aby tvoje telo dobre (optimálne, zdravo, štíhlo) vyzeralo, nie je to zázrak na počkanie.  Potrebuješ na to svoje rozhodnutie a pevnú vôľu ktorá ti pomôže prekonávať prekážky. 

Musíš si uvedomiť, že základom zmeny sú tvoje návyky a pevnosť tvojej mysle.

 

Najprv si pevnú vôľu vybuduješ s mojou pomocou z tréningu na tréning, postupne zistíš že sa cítiš lepšie, vitálnejšie. Ak vytrváš prídu aj výsledky v podobe zmeny tvojho tela, ktoré mnohokrát najviac očakávaš. Konzistentnosť a vytrvalosť budú tvoji najlepší priatelia. Ty si určíš cieľ, nie vždy je váha smerodajný parameter, často je to zrkadlo a tvoj pocit. 

Do tréningových metód zaraďujem cvičenia prispôsobené schopnostiam klienta, s využitím vlastnej váhy tela, rôznych pomôcok, ale aj silové cvičenia s pridanou záťažou. Prvky fyzioterapie a strečingové metódy sú prirodzenou súčasťou mojich tréningov aj tréningov s klientami.

Fitness príprava pretekárok

Špecializujem sa aj na prípravu pretekárok súťažiacich vo fitness. Ak sa chceš pripraviť na súťaž tak, že budeš rozumieť svojmu telu, že ho vďaka príprave viac spoznáš, že si ho nepoškodíš ani metabolicky ani psychicky rada ti s tým pomôžem.

Prečo FoxFit

Vhodné pre začiatočníkov

Osobné

vedenie

Pevný rozvrh

Pokročilé

Techniky

Preukázateľné

výsledky

Profesionálni tréneri

bottom of page