top of page

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Je to tak jednoduché! Pokiaľ chceš byť súčasťou nášho  teamu, stačí si vybrať preferovaný kurz a môžeš posúvať svoje limity spolu s nami :).

2.AKO SA PRIHLÁSIŤ NA HODINU? 

Vyber si kurz, ktorý Ti najlepšie pasuje. Následne si zvolíš termín a vyplníš osobné údaje. Hotovo!, potvrdenie o rezervácii by Ti malo prísť do pár minút na Tvoj mail.

3.AKO SI PRESUNIEM/NAHRADÍM KURZOVÚ HODINU AK NEMÔŽEM PRÍSŤ? 

Termín je možné zrušiť maximálne 1 deň pred tréningom. Treba nám o tom dať vedieť cez kontakt, prípadne chat integrovaný na webe.

4.JE MOŽNÉ PRÍSŤ NA HODINU BEZ PRIHLÁSENIA?

Bohužiaľ nie, na každú hodiny sa treba vopred prihlásiť vzhľadom na to, že väčšina našich hodín je plne obsadených, bez rezervácie Vám nevieme zaručiť voľné miesto.

5.JE MOŽNÉ SA NA HODINU IBA POZRIEŤ?

Bohužiaľ to nie je možné z kapacitných dôvodov, ale aj z etických dôvodov (počas cvičenia chceme zachovať na hodinách diskrétnosť), a preto treba tieto skutočnosti plne rešpektovať.

Na hodinu si prosím prineste v prvom rade dobrú náladu, úsmev a odhodlanie :). Na hodiny FLEXI su potrebné iba uteráčiky pod seba na karimatku. 

Od športového oblečenia na fitness až po klasické tričko/tielko a legíny — nemáme žiadne obmedzenia.

9.KOĽKO HODÍN JE POTREBNÉ ODTRÉNOVAŤ V RÁMCI JEDNÉHO LEVELU? 

Je to veľmi individuálne. Každý sme iní, niekomu pôjde trénovanie a napredovanie rýchlejšie, inému pomalšie, takže ak trénerka uzná, že ste úspešne absolvovali daný level (povinné prvky), posunie vás do nasledujúceho levelu.

First_topic
Workout
bottom of page